Zajęcia grupowe

Zajęcia grupowe

Zajęcia grupowe kierowane są do wszystkich tych, którzy chcieliby wieść ze swoim w zasadzie nieproblemowym/mało problemowym psem żywot spokojny, poukładany oraz szczęśliwy! Dla każdego, kto chce mieć ze swoim psem dobrą więź opartą na zaufaniu i przyjemnej dla obu stron współpracy. Kurs przeznaczony jest dla psów, które nie miały dotychczas styczności z nauką (czyli takich zupełnie zielonych), w tym szczeniaków! Zapraszam również Opiekunów psiaków, które co prawda były już czegoś uczone (tresura psów, szkolenie grupowe, szkolenie indywidualne, trening w domu, itp), ale nie do końca podoba Wam się efekt końcowy – czyli pies niby słucha, a jednak spacery i zachowanie psa w domu nie do końca są sielanką.

Na moim kursie szkolenia psów „Harmonijny Psi Żywot” skupiam się na ćwiczeniach, które pomagają poukładać domowe i spacerowe życie oraz wychować posłusznego, kulturalnego psiego towarzysza. Skąd ta nazwa? Ponieważ uważam, że aby życie z psem (czy psem sportowym, czy psem wystawowym, czy zwykłym domowym przyjacielem) było przyjemne zarówno dla zwierzęcia, jak i człowieka oraz obfitowało w późniejsze sukcesy na różnych polach związanych z psimi osiągnięciami, potrzebna jest pewna baza, bez której żadna sucha nauka komend nie ma większego sensu.

Na moim kursie zdobędziecie wiedzę i umiejętności praktyczne, dzięki którym późniejsze rozwijanie psich aktywności, zdolności i predyspozycji będzie o wiele łatwiejsze i skuteczniejsze! Chciałabym przekazać Wam całościowe podejście do psa, jego potrzeb i umiejętności. Przekazać, że najważniejsze jest poukładanie psiego świata tak, by był dlań zrozumiały. Pokazać, że nauka psa może być prosta i przyjemna, jeśli tylko się zaangażujemy i będziemy konsekwentnie realizować swoje cele i założenia!

Na kursie Ty i Twój pies nauczycie się między innymi:

-reakcji na imię i skupienia uwagi, by zawsze można było zachować kontakt ze swoim psem (wszak głuchota wybiórcza naszych psich przyjaciół jest bardzo frustrująca!)

– pracy ze smyczą, dzięki której wizja powyrywanych przez ciągnącego psa barków nigdy się nie urzeczywistni

– jak mijać w spokoju ludzi, inne psy i rowerzystów zarówno na smyczy, jak i bez!

– tego, że Wasz pies będzie chciał ZAWSZE być tylko przy Was, nawet, gdy ktoś inny będzie cmokał, wołał i machał mu kiełbasą przed nosem!

– jak wspierać psa w trudnych dla niego chwilach oraz jak czynić sytuacje przerażające bardziej bezpiecznymi.

– że nie warto wciągać każde napotkane na spacerze jedzenie

– przychodzenia na zawołanie w każdej sytuacji bez potrzeby powtarzania kilkadziesiąt razy coraz głośniej „PIKUŚ, DO NOGI!”

– odsyłania psa na miejsce oraz spokojnego leżenia, gdy potrzebujecie, by pies akurat się nie ruszał

– akceptowania różnych koniecznych, a często mało przyjemnych czynności (np. czesanie i pielęgnacja sierści, zaglądanie w zęby/uszy/oczy, wycieranie łap ręcznikiem, itp)

– prawidłowej zabawy z psem, którą można wykorzystać na wiele sposobów

Ilość miejsc w grupie: 5

(Grupy są małe, by móc jak najlepiej  skupić się na każdym z osobna)

Czas trwania kursu i ilość zajęć: miesiąc, 9 spotkań (1 teoretyczne oraz 8 praktycznych 2x w tygodniu)

Dzięki takiej formie kursu, maksymalnie zaangażujecie się w pracę z psiakami oraz osiągniecie jak najlepsze efekty.

Czas trwania zajęć: teoretyczne do 2 godzin, praktyczne po ok. godzinę.

Miejsce spotkań: Górka Słowiańska (plac przy fontannie)

Cena uczestnictwa w kursie: 390zł/psa

( Tak! Na moich zajęciach można ćwiczyć z dwoma psiakami prowadzonymi przez jedną osobę! (może być trudniej, ale jeśli nie masz innej możliwości, to zapraszam!) Wtedy w pakiecie za dwa psy Właściciel płaci 750zł.

Z racji różnej dostępności czasowej każdego z Was, postanowiłam, że stworzę trzy opcje uczestnictwa dla nowych kursantów – SKOWRONKI w godzinach wczesnoporannych (więcej informacji tutaj), DRUGA ZMIANA  w godzinach porannych/przedpołudniowych (więcej informacji tutaj) oraz NOCNE MARKI  w godzinach wieczornych (więcej informacji tutaj) oraz dla Absolwentów – SZLIFOWANIE DIAMENTÓW (więcej informacji tutaj).

Zapisów proszę dokonywać mailowo na adres: kurs@alaodjazza.pl

W mailu proszę zaznaczyć, jaka opcja uczestnictwa Was interesuje oraz jaka grupa godzinowa.

Proszę także przesłać opis psiaka (lub psiaków, jeśli wybierasz się na kurs z obydwoma posiadanymi zwierzakami):

1) Rasa / jaką rasę przypomina Twój pies (najlepiej prześlij zdjęcie! :) )

2) W jakim jest wieku

3) Od kiedy jest u Ciebie i w jakim był wieku, gdy do Ciebie trafił?

4) Czy posiada jakieś konkretne problemy, np. zachowuje się agresywnie w stosunku do ludzi/psów/innych zwierząt, jest lękliwy i boi się czegoś/ ucieka/ itp.

5) Co Twój pies najbardziej lubi? Jedzenie / zabawę/ wąchanie / głaskanie i pieszczoty/ itp.?

Zachęcam również do zapoznania się z moją ofertą promocyjną: Promocje