+48 888 516 466
kontakt@alaodjazza.pl

Nagranie webinarium „Gdy Pikuś był szczeniakiem. Patenty na szczeniaka”

Created with Sketch.

Masz już w domu szczeniaka? A więc to słowo już kojarzy Ci się z ostrymi jak szpilki zębami wbitymi w przegub Twojej ręki?? A może gromadzisz zapas „szczęścia”, regularnie wdeptując w kupy we własnym domu? (pamiętaj, że „na szczęście to tylko prawą nogą! 😉 ) Czy wydaje Ci się, że Twój szczeniak zamiast Pikuś, powinien nosić imię „Niszczyciel”? Obawiasz się o stan nie tylko swoich mebli, ale także ubrań, ładowarek, firanek, butów i Wszystkiego-Co-Nie-Daj-Boże mogłoby wpaść z zębatą przepastną czeluść ślicznego szczenięcego pyszczka..??

A może rozważasz poszerzenie rodziny o jej szczeniakowego członka i gdy czytasz opis powyżej nadal twierdzisz „mnie to nie dotyczy!”, uparcie wypierając straszne wizje pogryzionych rąk, zasikanych paneli i zniszczonych przedmiotów? (oczywiście to taki żarcik, przecież szczeniaki nie mogą być aż tak straszne, PRAWDA? Przecież to słodkie małe zwierzątka, PRAWDA?) 😀

Jesli jesteś tym szczęśliwcem i szczeniaka już masz oraz jeśli jesteś tym szczęśliwcem i szczeniaka jeszcze nie masz, ale niedługo mieć będziesz – trafiłeś/trafiłaś idealnie! 😀 To wykład właśnie dla Ciebie!

Z nagrania dowiesz się m.in:
* Jak poradzić sobie z gryzieniem rąk
* Co robić, kiedy szczeniak gryzie przedmioty i wiecznie musisz mu wyjmować coś z pyska
* Jak szybko i skutecznie nauczyć pieska załatwiania swoich potrzeb na dworze
* Jak ułożyć ze swoim szczeniakiem pełna zaufania i bezpieczeństwa relację

Kliknij tutaj aby zakupić nagranie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *