Psi język: Pikuś chciał się “tylko przywitać”!

Psi język: Pikuś chciał się “tylko przywitać”!

Zapraszam na kolejny mój wykład, który odbędzie się w środę 17.01.2018 o godzinie 17:30 (wykład trwa do 19:30)! Spotykamy się w sali konferencyjnej Polskiego Związku Głuchych na ulicy Braniborskiej 2/10.

Zapisy można realizować do 16.01 do końca dnia (godziny 00:00). Zgłoszenia otrzymane po tym terminie przekierowuję na webinarium lub nagranie! :)

Tym razem poruszę temat psich powitań. Skąd wiadomo, jak zareagują na siebie psy, które się witają? Dlaczego czasami się atakują, a czasami się cieszą? Czy kiedykolwiek stałeś/stałaś z sercem na ramieniu, czekając na rozwój wypadków i nie będąc pewnym/pewną finału aż do samego końca? Chcesz jakoś pomóc psom miło się przywitać i nie wiesz, jak to zrobić? A może masz takiego “awanturnika” i zastanawiasz się, co możesz zrobić, by nie atakował psów przy powitaniach?

Ten wykład jest właśnie dla Ciebie :) Opowiem o psim języku: jakie “słowa” zapowiadają miłe, pokojowe powitanie, a na jakich widok lepiej uciekać. Na przykładzie filmów i ich analizy poznasz różne rodzaje psich powitań, będziesz mógł/mogła zobaczyć, na co zwracać uwagę przy powitaniach Twojego psa i będziesz spokojny/spokojna za każdym razem, bo będziesz wiedział/wiedziała, jak się zachować, aby pomóc swojemu psu. Będziesz też potrafił/potrafiła doskonale rozpoznać zamiary innego psa!

Na wykładzie dowiesz się m.in:
* Po czym rozpoznać, że kroi się psia awantura?
* Co zapowiada miłe i spokojne powitanie?
* Jak uratować sytuację i czy zawsze się da?
* Jaką rolę w psich powitaniach odgrywamy MY?

 

A może jesteś z daleka lub nie odpowiada Ci termin? Nic straconego! :) Już w poniedziałek 22.01.2018 o godzinie 19:00 odbędzie się webinarium! W razie, gdyby i ten termin okazał się dla Ciebie nieodpowiedni, w kilka dni po webinarze będzie dostępne do nabycia nagranie :)

Płatność:
Aby zapisać się na wykład, wypełnij formularz zgłoszeniowy i dokonaj płatności. Wstęp jest płatny z góry przelewem 39zł / osobę. Jeśli weźmiesz ze sobą osobę towarzyszącą, w pakiecie płacicie 70zł. Wybierz odpowiednią opcję w koszyku :)

  • Cena:
    • 39,00 PLN

 

 

Na wykład przychodzimy sami, psiaki zostawiamy w domu :)
W razie pytań proszę wypełnić poniższy formularz:

2 thoughts on “Psi język: Pikuś chciał się “tylko przywitać”!

  1. Taa, szkoda, że z tego bloga już nic więcej się nie dowiem, tylko płacić, żeby się coś dowiedzieć, ehh, gdyby tylko taka ważna wiedza była na wyciągnięcie ręki, nie było tylu problemów z psami… No cóż, powodzenia

    1. Zuzanna – dzięki za komentarz!
      Cóż.. Ważna wiedza jest na wyciągnięcie ręki, tylko trzeba po nią sięgnąć. Warsztaty, seminaria, obozy z psami – to wszystko płatne. Dlaczego? Dlatego, że przekazuje się rzetelną wiedzę, za którą też się wcześniej zapłaciło. Kupując moje wykłady i webinaria możesz mieć pewność, że nie dowiesz się bzdur i już dawno zdezaktualizowanych teorii :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *