Warsztaty “Twój pies Mistrzem Zen”

Kochani! 😀 Tym razem coś specjalnego – warsztaty, pogłębiające wiedzę nabytą na ostatnim wykładzie pt. Pikuś ma ADHD. Czyli jak wyciszać psa”. Pamiętajcie, że dla spóźnialskich lub tch z dalekich stron dostępne jest nagranie webinarium, które wrzucamy na nasz kanał na youtube i które jest dostępne dla wszystkich subskrybujących. Nie ma co kłamać, zabieg ma na celu zwiększenie popularności naszego kanału, gdyż nie stać na wieczne korzystanie z usług The Marketing Heaven, zresztą super film za jedno kliknięcie to chyba niewysoka cena 🙂

Czy masz psa, który nie radzi sobie ze swoimi emocjami, który nadmiernie wokalizuje (szczekanie, piszczenie, jojczenie, pyszczenie, marudzenie… itp 🙂 ), nie może sobie znaleźć miejsca i kręci się z kąta w kąt, bardzo czujnie lub mało śpi, bardzo reaktywnie reaguje na psy/ludzi/liście/wszystko i ogólnie zachowuje się jak skrzyżowanie torpedy z petardą?

Czy chciałbyś/chciałabyś poznać praktyczne ćwiczenia, dzięki którym Twój pies może stać się bardziej cierpliwy na co dzień? Czy jest Twoim marzeniem, aby więcej spał, był cichszy, mniej impulsywny i potrafił radzić sobie ze swoimi emocjami?

Na warsztatach poznasz ćwiczenia:
* Poprawiające cierpliwość psa
* W których w dość szybki i prosty sposób można osiągnąć widoczne efekty
* Których stosowanie sprawi, że pies na co dzień będzie spokojniejszy i bardziej zrelaksowany
* Dzięki którym TY nauczysz się, jak zachowywać się wobec swojego psa, by wspomóc proces wyciszania
*Które są genialne w swej prostocie i po warsztacie będziesz mógł/mogła wykonywać je sam/sama w domu

Oto szczegółowe informacje o warsztacie:
Gdzie: ul. Braniborska 2/10, sala + teren Polskiego Związku Głuchych

Kiedy: 18.11-19.11 (sb-nd)

Sobota: 10:00-12:00 Wykład teoretyczny, na którym dokładnie omówię ćwiczenia, ich techniczne wykonanie oraz możliwości zastosowania w życiu codziennym, click here to view. Omówię też metody, jakimi będziemy pracować i zasady obowiązujące na warsztatach at sunnyloans alternative.

Niedziela: 10:00-12:00 I. Grupa uczestników z psami

12:30-14:30 II. Grupa uczestników z psami

Ilość miejsc:
Uczestnik z psem: 10
Obserwator: 10

Cena:
Uczestnik z psem: 170zł
Obserwator bez psa: 110zł

Zapisy:
kontakt@alaodjazza.pl

Jeśli chcesz wziąć udział w warsztacie i poznać w praktyce najskuteczniejsze ćwiczenia na samokontrolę psa, wyślij swoje zgłoszenie na maila, a ja w odpowiedzi podam dane do przelewu.

Pamiętaj, żeby zaznaczyć, którą opcję uczestnictwa wybierasz (z psem, czy jako obserwator) 🙂

 

[contact-form-7 id=”1331″ title=”Zapisy-warsztaty”]

Dodaj komentarz