Wykład i webinar “Pikuś postrachem sąsiadów. Jak radzić sobie z agresją do ludzi”

Wykład i webinar “Pikuś postrachem sąsiadów. Jak radzić sobie z agresją do ludzi”

Zapraszam na kolejny mój wykład, który odbędzie się w środę 21.02.2018 o godzinie 17:30 i będzie trwał do 19:30! Miejsce spotkania zostanie podane w najbliższym czasie.

Będę mówiła o temacie trudnym, nieakceptowanym społecznie. Agresja do ludzi to jeden z najcięższych problemów, z jakim można się spotkać, posiadając psa lub żyjąc wśród psów. Właściciele psów agresywnych do ludzi często są spychani na margines społeczny, żyją w poczuciu winy, odrzuceniu.

Nikt nie chce, by jego pies stał się agresywny do ludzi i niemal każdy się tego obawia. Jedno z pierwszych pytań opiekunów szczeniaków do mnie brzmi “jak go wychować, żeby nie był agresywny”, co obrazuje wagę problemu. Oczywiście w przypadku szczeniąt musimy zadbać o dobrą socjalizację, o czym będę mówiła na wykładzie “Gdy Pikuś był szczeniakiem: tajniki socjalizacji”, ale z dorosłym psem też można pracować! :)

Czy właśnie Twój pies ma problemy z ludźmi? Czy zanim wyjdziesz, nasłuchujesz pod drzwiami, czy ktoś nie idzie? Powoli zaczynasz zapominać znaczenie słowa “goście”?? A może masz mikro-pieska, który przyczepia się do nogawek zakapturzonych młodzieńców lub do “balkoników” wiekowych sąsiadek? A oni wszyscy jeszcze nachylają się nad Twoim rozsierdzonym psem, cmokając z uwielbieniem lub dezaprobatą, podczas gdy Ty dostajesz białej gorączki?

Jeśli na którekolwiek z pytań odpowiedziałaś/odpowiedziałeś twierdząco, ten wykład jest właśnie dla Ciebie!

Pokażę, że z agresywnym do ludzi psem da się żyć! :D Powiem, jak nauczyć się prawidłowego postępowania z takim “osobnikiem” oraz co robić, by zbudować z takim psem silną więź i go pokochać!

Na wykładzie dowiesz się m.in:
* Jak odczytywać to, co pies do Ciebie mówi w Psim Języku dużo wcześniej przed atakiem?
* Poznasz sprawdzone patenty na psa, który szczeka i rzuca się na przechodniów i gości
* Jak zapobiegać rozwojowi agresji do ludzi?
* Jak TY możesz zadbać o bezpieczeństwo swojego psa i innych, jednocześnie nie tworząc z niego więźnia smyczy i kagańca?

A może jesteś z daleka lub nie odpowiada Ci termin? Nic straconego! :) Już w poniedziałek 19.02.2018 o godzinie 19:00 odbędzie się webinarium:

W razie, gdyby i ten termin okazał się dla Ciebie nieodpowiedni, w kilka dni po webinarze będzie dostępne do nabycia nagranie :)

Uwaga! Obowiązują zapisy!
W celu zapisania się na wykład wypełnij poniższy formularz zgłoszeniowy i opłać wstęp przelewem 39zł / osobę. Jeśli weźmiesz ze sobą osobę towarzyszącą, w pakiecie płacicie 70zł. :) Zaznacz odpowiednią opcję w koszyku poniżej!

ZAPISY TRWAJĄ TYLKO DO 14.02.18 do godziny 00:00. Po tym czasie WSZYSTKICH (zarówno opłacone na wykład miejsca) przekierowuję już na webinarium i nagrania.

Na wykład przychodzimy sami, psiaki zostawiamy w domu :)

Do zobaczenia! :)

 

  • Cena:
    • 39,00 PLN

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *