+48 888 516 466
kontakt@alaodjazza.pl

Wykład i webinarium „Ratunku! Pikuś wyje i demoluje dom!”

Created with Sketch.

Wykład i webinarium „Ratunku! Pikuś wyje i demoluje dom!”

 

Zapraszam na kolejny mój wykład, który odbędzie się we Wrocławiu w Domu Edyty Stein na ul. Nowowiejskiej 38 w środę 06.06.2018 o godzinie 17:30 i będzie trwał do 19:30!

Info odnośnie zapisów na dole opisu 🙂

Na pewno słyszałeś/słyszałaś określenia fachowe problemu „lęk separacyjny”, „problemy separacyjne”, a także takie zupełnie amatorskie: „Pikuś wyje 8h i sąsiedzi mi żyć nie dają!” albo „Pikuś zniszczył już dwie sofy! Nie będę już kupować trzeciej!”…

Czy może to TWÓJ pies wyje podczas Twojej nieobecności? A może „tylko” piszczy? Szczeka? Skacze na drzwi, drapie je lub rozwala meble w drobny mak?

Jeśli na którekolwiek z powyższych pytań odpowiedziałaś/odpowiedziałeś twierdząco, ten wykład jest właśnie dla Ciebie! 😀

Na wykładzie zamierzam omówić szerzej zespół problemów separacyjnych i podać najskuteczniejsze rozwiązania i sposoby postępowania z takim psem!

W swojej karierze pomogłam rozwiązać wiele przypadków stresu psa spowodowanego nieobecnością właścicieli i mogę szczerze zagwarantować skuteczność moich porad. Dla osób, które nie są jeszcze przekonane co do działania metod pozytywnych w rozwiązywaniu tego typu problemów mogę polecić historie opisane w referencjach na mojej stronie, w których nawet w sytuacjach „beznadziejnych”, przy mojej pomocy, wspólnie z właścicielem, budowaliśmy u psa poczucie bezpieczeństwa i zaufanie, co skutkowało całkowitym rozwiązaniem problemu.

Na wykładzie dowiesz się m.in:

* Dlaczego psy wyją/szczekają/niszczą pod naszą nieobecność
* Jak postępować z takim psem, by uciążliwe zachowania zniknęły
* Dowiesz się, jaki TY masz wpływ na zachowanie swojego psa
* Jak obłaskawić najeżonych sąsiadów

 

A może jesteś z daleka lub nie odpowiada Ci termin?

Nic straconego! 🙂 Już w poniedziałek 11.06.2018 o godzinie 19:00 odbędzie się powtórkowe webinarium.

W razie, gdyby i ten termin okazał się dla Ciebie nieodpowiedni, w kilka dni po webinarze będzie dostępne do nabycia nagranie 🙂

Płatność:

Aby zapisać się na wykład, wypełnij formularz na dole strony, zaznaczając, którą opcję uczestnictwa wybierasz – wykład, czy webinarium oraz czy przyjdziesz sam/sama, czy z osoba towarzyszącą.

Wstęp jest płatny z góry przelewem 39zł / osobę. Jeśli weźmiesz ze sobą osobę towarzyszącą, w pakiecie płacicie 70zł. Dane do przelewu podaję w odpowiedzi zwrotnej na zgłoszenie 🙂
Zapisy TRWAJĄ TYLKO DO 05.06.18 do godziny 00:00. Po tym czasie WSZYSTKICH (zarówno opłacone na wykład miejsca) przekierowuję już na webinarium i nagrania.

Na wykład przychodzimy sami, psiaki zostawiamy w domu 🙂

Do zobaczenia! 🙂

 

W celu zapisania się, wypełnij poniższy formularz:

[contact-form-7 id=”1765″ title=”Zamówienie Pikuś wyje i demoluje”]

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *