Wykład i webinar “Szczeniak bez problemów! Patenty na szczeniaka”

Wykład i webinar “Szczeniak bez problemów! Patenty na szczeniaka”

Zapraszam na kolejny mój wykład, który odbędzie się w środę 28.11 o godzinie 17:30! Spotykamy się w sali konferencyjnej Polskiego Związku Głuchych na ulicy Braniborskiej 2/10.

Wydarzenie FB: https://www.facebook.com/events/751414028392560/

Tym razem bierzemy na warsztat szczeniaki – to wyjątkowe małe istotki, dlatego im poświęcę więcej czasu: “Szczeniak bez problemów! Patenty na szczeniaka” będzie pierwszym z cyklu czterech wykładów poświęconych specjalnie młodocianym osobnikom Canis familiaris! :)

Masz już w domu szczeniaka? A więc to słowo już kojarzy Ci się z ostrymi jak szpilki zębami wbitymi w przegub Twojej ręki?? A może gromadzisz zapas “szczęścia”, regularnie wdeptując w kupy we własnym domu? (pamiętaj, że “na szczęście to tylko prawą nogą! ;) ) Czy wydaje Ci się, że Twój szczeniak zamiast Pikuś, powinien nosić imię “Niszczyciel”? Obawiasz się o stan nie tylko swoich mebli, ale także ubrań, ładowarek, firanek, butów i Wszystkiego-Co-Nie-Daj-Boże mogłoby wpaść z zębatą przepastną czeluść ślicznego szczenięcego pyszczka..??

A może rozważasz poszerzenie rodziny o jej szczeniakowego członka i gdy czytasz opis powyżej nadal twierdzisz “mnie to nie dotyczy!”, uparcie wypierając straszne wizje pogryzionych rąk, zasikanych paneli i zniszczonych przedmiotów? (oczywiście to taki żarcik, przecież szczeniaki nie mogą być aż tak straszne, PRAWDA? Przecież to słodkie małe zwierzątka, PRAWDA?) :D

Jesli jesteś tym szczęśliwcem i szczeniaka już masz oraz jeśli jesteś tym szczęśliwcem i szczeniaka jeszcze nie masz, ale niedługo mieć będziesz – trafiłeś/trafiłaś idealnie! :D To wykład właśnie dla Ciebie!

Na wykładzie dowiesz się m.in:
* Jak poradzić sobie z gryzieniem rąk
* Co robić, kiedy szczeniak gryzie przedmioty i wiecznie musisz mu wyjmować coś z pyska
* Jak szybko i skutecznie nauczyć pieska załatwiania swoich potrzeb na dworze
* Jak ułożyć ze swoim szczeniakiem pełna zaufania i bezpieczeństwa relację

Uwaga! Obowiązują zapisy!
W celu zapisania się na wykład wypełnij poniższy formularz zgłoszeniowy.

W celu uzyskania dodatkowych informacji i szczegółów odnośnie wykładu napisz pod adres: kontakt@alaodjazza.pl.

UWAGA! Zmiana w sposobie płatności!
Wstęp jest płatny z góry przelewem 39zł / osobę. Jeśli weźmiesz ze sobą osobę towaryszącą, w pakiecie płacicie 70zł. :) Po zgłoszeniu przez formularz podaję dane do przelewu.

Na wykład przychodzimy sami, psiaki zostawiamy w domu :) Wyjątkiem są psy przewodnicy osób niewidomych oraz psy asystujące osobom niepełnosprawnym.

Wydarzenie FB: https://www.facebook.com/events/751414028392560/

Mieszkasz daleko? A może nie pasuje Ci termin wykładu, jednak chciałbyś/chciałabyś uczestniczyć i posiąść cenne szczeniakowe informacje? :) Specjalnie dla Ciebie powtórzony w formie webinarium wykład odbędzie się 01.12.2017 (piątek) o godzinie 19:00. Wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz zgłoszeniowy :)

Wydarzenie FB: https://www.facebook.com/events/649055658818150/

 

Zapraszam! :)

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *