Wykład i webinar: “Psi Język: Pikuś MÓWI całym sobą!”

Wykład i webinar: “Psi Język: Pikuś MÓWI całym sobą!”

Zapraszam na kolejny mój wykład o Psim Języku, który odbędzie się w “Sali Erny” w Domu Edyty Stein na ul. Nowowiejskiej 38 we Wrocławiu. Dokładny opis dojazdu, miejsc parkingowych i mapka znajdują się pod tym linkiem: https://wroclaw.wynajemsal.com/lokalizacja-sale-edyty-erny-… w środę 14.03.2018 o godzinie 17:30 i będzie trwał do 19:30! Zapisy TRWAJĄ TYLKO DO 13.03.18 do godziny 00:00. Po tym czasie WSZYSTKICH (zarówno opłacone na wykład miejsca) przekierowuję już na webinarium i nagrania.
Miejsce spotkania zostanie podane w najbliższym czasie.

 

O czym będzie wykład?

Tym razem ponownie poruszymy temat Psiego Języka – my ludzie, ucząc się go, możemy zacząć rozumieć pojedyncze słowa, całe zdania i potem interpretować je w zależności od kontekstu! Nauka Psiego Języka to jak nauka języka obcego – każdy może się go nauczyć :)

Czy wiesz, że Pikuś mówi głową, tułowiem i zadkiem? :) Czy wiesz, że inne ustawienie uszu lub ogona oznacza zupełnie inny przekaz dla Ciebie lub innego psa? Czy zastanawiałeś/zastanawiałaś się kiedyś, dlaczego niektóre psy atakując machają ogonem? Każdy z gestów prezentowanych przez psa jest zamierzony – psy nic nie robią “bez sensu”.

Jeśli na którekolwiek z powyższych pytań odpowiedziałaś/odpowiedziałeś twierdząco, ten wykład jest właśnie dla Ciebie! :D Opowiem o Psim Języku i jego kolejnych fragmentach, o ich możliwej interpretacji, wspólnie odkryjemy rąbek tajemnicy Psiego Języka!

Na wykładzie dowiesz się m.in:

* Jakie czynności wykonywane przez psa mogą oznaczać ważny przekaz?
* Dlaczego, zdawałoby się, ta sama czynność w różnych sytuacjach oznacza coś innego
* Nauczysz się, jak odróżniać zamiary psa po rodzaju komunikatów psiego ciała
* Jak TY możesz porozumiewać się z psem i tworzyć dialog

 

Nie możesz wziąć udziału w wykładzie stacjonarnym?

Jesteś z daleka lub nie odpowiada Ci termin? Nic straconego! :) Już w poniedziałek 19.03.2018 o godzinie 19:00 odbędzie się webinarium:

W razie, gdyby i ten termin okazał się dla Ciebie nieodpowiedni, w kilka dni po webinarze będzie dostępne do nabycia nagranie :)

Płatność:

Aby zapisać się na wykład, wybierz odpowiednią opcję uczestnictwa w “koszyku” i dokonaj płatności. Wstęp jest płatny z góry przelewem 39zł / osobę. Jeśli weźmiesz ze sobą osobę towarzyszącą, w pakiecie płacicie 70zł.

 

  • Cena:
    • 39,00 PLN

 

 

W razie pytań proszę o mail na adres: kontakt@alaodjazza.pl

Na wykład przychodzimy sami, psiaki zostawiamy w domu :)

Do zobaczenia! :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *